Przejdź do treści

Pojemniki na odpady

Pojemniki 120l,240l

Odkryj szeroką ofertę pojemników na śmieci, odpady zmieszane i biodegradowalne. Wybieraj spośród pojemników o różnych wielkościach i kolorach, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy ich dostawę oraz wywóz na terenie Wielkopolski.

EKO KAR

Pojemniki na odpady komunalne

Dla gospodarstw domowych oraz firm i instytucji publicznych przygotowaliśmy wielofunkcyjne pojemniki na odpady komunalne. Dostępne są w różnych rozmiarach i wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia oraz warunki zewnętrze, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. 

Pojemnik na odpady zmieszane

Pojemnik o pojemności 120l, 240l oraz 1 000l

Przeznaczone do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych.

Pojemnik na odpady BIO

Pojemnik o pojemności 120l oraz 240l

Przeznaczone do gromadzenia odpadów biodegradowalnych.

Pojemnik na odpady popiół

Pojemnik o pojemności 120l oraz 240l

Przeznaczone do gromadzenia popiołu.

Pojemniki na śmieci

Oferujemy wytrzymałe i funkcjonalne pojemniki na śmieci, które możesz wykorzystać w swoim domu lub firmie. Z naszej oferty korzystają także obiekty publiczne. Polecamy pojemniki na śmieci w różnych rozmiarach i kolorach, które ułatwiają segregację śmieci. Wszystkie typu pojemników na odpadki w naszej ofercie są łatwe w obsłudze i utrzymaniu.

Pojemniki na odpady zmieszane

Pojemniki na odpady zmieszane są najlepszym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie niemożliwa jest segregacja odpadów. Oferujemy je w pojemnościach 120 l, 240 l i aż 1000 l, dzięki czemu z łatwością dopasujesz rozmiar idealny do Twoich potrzeb. Nasze pojemniki na odpady zmieszane są odporne na warunki atmosferyczne. 

Pojemniki na odpadki BIO

Pojemniki na odpadki BIO ułatwiają usuwanie śmieci biodegradowalnych. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i właściciele domów np. do gromadzenia skoszonej trawy. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne mogą być rozmieszczone na terenie Twojej posesji w dogodnym miejscu. Oferujemy pojemniki na odpadki BIO o pojemnościach 120 oraz 240 litrów.

Pojemniki na odpady. Wielkopolska

Nasz pojemniki na odpady są dostępne dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Dostarczamy je również do Koźmina Wielkopolskiego i okolic. Śmieci komunalne, odpadki biodegradowalne i zmieszane w naszych pojemnikach gromadzić mogą także mieszkańcy Raszkowa. 

Pojemnik na odpady dopasowane wielkością do zapotrzebowań klientów dostarczamy również do Odolanowa. Wygodną segregację śmieci oraz usunięcie odpadków niesegregowanych w naszych pojemnikach oferujemy w miejscowości Krotoszyn.