Strona główna / Harmonogramy

Harmonogramy

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych i segregowanych 2018

Kożmin Wlkp.
Pobierz harmonogram


Kobylin Rejon 1
Krotoszyn Rejon 6

Pobierz harmonogram


Rębiechów, Rzemiechów, Rojew, Lipówiec, Kulinów
Franklinów, Wyganów, Fijałów, Nepomucenów
Targoszyce, Łagiewniki, Zalesie Małe, Zalesie Wielkie, Górska, Sroki, Biała Róża
Osusz, Salnia, Lutogniew, Dzierżanów, Romanów, Benice, Wróżewy
Smoszew, Gorzupia, Orpiszew, Duszna Górka, Biadki Paprotki 58

Pobierz harmonogram


Harmonogram wywozu odpadów komunalnych i segregowanych (01.2015 – 12.2015)

 

Gmina Koźmin Wlkp.

Podział na strefy:

Harmonogram wywozu dla Szymanów-pozostałe numery, Wałków-pozostałe numery, Stara Obra, Borzęcice-pozostałe numery

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Nowa Obra-pozostałe numery, Sapieżyn-pozostałe numery, Klatka, Orla, Staniew

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Suśnia, Kaniew, Psie Pole, Dębiogóra, Czarny Sad, Lipowiec, Tatary-pozostałe numery

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Szymanów nr 21A,21B,22,22A,23,24,25,25A,26, Wałków nr 59, Borzęcice nr 50,70,72,72A,73,74,75,76,83,93,94,96,102,103,135,145,146,147,148,149,150, Sapieżyn nr 2,4,27,
Nowa Obra nr 15,16,22,23,25,41,42,43,44,45,46,47,62,63,71,72A, Orlinka (całość), Biały Dwór (całość), Mogiłka (całość), Cegielnia (całość), Tatary nr 2,3,4,15

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Walerianów, Pogorzałki Małe, Pogorzałki Wielkie, Mycielin, Borzęciczki, Gałązki, Dębowiec, Wyrębin, Góreczki

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Józefów, Gościejew, Paniwola, Skałów, Mokronos, Serafinów, Wrotków, Kaniew nr 41

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

 

Miasto Koźmin Wlkp.

Podział na strefy:

Harmonogram wywozu dla Bernadyńska, Borecka, Bp. Łukomskiego, Bractwa Kurkowego, Czypickiego Czesława, Czesława Stęszewskiego,
Dionizego Cieszyńskiego, Dworcowa, Farna, Jana Pawła II, Jana Wawrzyńczaka, Józefa Marcińca, Józefa Węckiego, Józefa Zawadzkiego,
Kobylińska, Konstytucji 3-go Maja, Kosynierów, Kościelna, Lipowa, Łączna, Michała Chłapowskiego, Mikołaja Kopernika, Nowa, Okrężna,
Plac NS NMP, Plebanka, Podmiejska, Południowa, Pomnikowa, Poznańska, Prosta, Przemysłowa, Słoneczna, Staniewska, Stodolna, Strzelecka, Towarowa,
Wincentego Witosa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zamkowa, Zielona

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

Harmonogram wywozu dla Benedykta z Koźmina, Floriańska, Glinki, Grębowska, Józefa Chełkowskiego, Jana Kilińskiego, Krótka, Klasztorna,
Krotoszyńska, Leopolda Wiatrolika, Murna, Mariana Tomaszewskiego, Nowy Rynek, Poprzeczna, Powst. Wielkopolskich, Pleszewska,
Podgórna, Polna, Przyjemskich, Stanisława Staszica, Stawowa, Szkolna, Stary Rynek, Św.Wawrzyńca, Tadeusza Kościuszki, Targowa,
Telesfora Synoradzkiego, Tomasza Gryszczyńskiego, Wałowa, Wiatraczna, Wierzbowa, Władysława Odonica, Wodna, Wąska,
Z.WŁ.Wyszyńskich, Zapłocie, Zielony Rynek, 25 Stycznia

POBIERZ – kliknij aby pobrać plik

 

Gmina Ostrów Wlkp.

Podział na strefy:

Harmonogram wywozu dla Biniew, Szczury
POBIERZ – kliknij aby pobrać plik